In deze cursus van 60u (vooral voor woordenschat en grammatica) maak je op een korte termijn veel vooruitgang. Een extra troef als je aan de slag bent of wil in de medische sector!
De cursus is volledig medisch gericht. Spreek- en luistervaardigheden staan centraal. De leerkracht werkt met digitaal luister- en beeldmateriaal en interactieve opdrachten en als cursist speel je een belangrijke rol in de les, omdat alles op je eigen praktijk afgestemd wordt.
Je werkt of studeert in de medische sector als arts, verpleegkundige, tandarts, apotheker, kinesist of ander en je wordt in je beroepsactiviteit vaak geconfronteerd met het Engels. Soms kan je je niet zo vlot uitdrukken als je zou willen of vind je het moeilijk om een consultatie in het Engels te doen: medische resultaten doorgeven, contact opnemen met gezondheidswerkers, afspraken maken...
Vind je het jammer dat je door deze taalbarrière soms wat contact mist met de patiënten? Volg dan zeker deze cursus Engels voor medische beroepen niveau 4. Het is een levendige, dynamische en rijke cursus die je zelfvertrouwen een boost zal geven!
In deze cursus leer je:
Om voor dit niveau in te schrijven moet je een certificaat van Engels 3 (= Engels Threshold 1) hebben.
Heb je dit maar vind je het nergens meer, of ken je toch al wat Engels? Dan kan je op het secretariaat van de school of op onze website een korte niveautest afleggen. Als je hierop voldoende scoort, kan je je inschrijven voor dit niveau.
Voor deze online cursus via Zoom moet je beschikken over een PC of laptop met een snelle en stabiele internetverbinding, een geluidskaart en webcam. Je moet ook over minimale computervaardigheden beschikken.
Let op: Als je interesse hebt in deze cursus maar woensdagavond niet goed uitkomt, stuur dan gerust een e-mail naar de leerkracht mila.fontaine@cvosemper.be en we bekijken graag andere mogelijkheden.
De prijs is samengesteld uit:
Aantal lestijden: 60 (inclusief evaluatie en deliberatie)
Heb ik recht op een korting of een premie?
Zorg ervoor dat je dit handboek tijdig aanschaft:
Je kan het kopen in de boekhandel of webwinkel naar jouw keuze.
Als de cursus die je interesseert niet op een geschikt moment aangeboden wordt, kan je hier een suggestie doen.
Je kan deze module op dit ogenblik niet volgen. Vanaf juni staat het aanbod voor het eerste semester online en vanaf december staat het aanbod voor het tweede semester online.
Schrijf je in op onze algemene nieuwsbrief (max. vier nieuwsbrieven per jaar) om hiervan op de hoogte te blijven.
Vous ne pouvez pas suivre ce module pour le moment. À partir du mois de juin, l'offre pour le premier semestre sera en ligne et à partir de décembre, l'offre pour le deuxième semestre sera en ligne.
Inscrivez-vous à notre newsletter générale (maximum quatre newsletters par an) pour rester informé à ce sujet
You are currently unable to take this module. The course offerings for the first semester will be available online from June, and the offerings for the second semester will be available from December.
Subscribe to our general newsletter a maximum of four editions per year) to stay informed.