Op onze website vind je bij elke cursus informatie over het juiste handboek. Ook in deze overzichtslijst (nog te linken) vind je een overzicht van de handboeken per taal en per niveau. Let er goed op dat je exact hetzelfde boek aankoopt of bestelt:
Zo ben je zeker dat je met hetzelfde materiaal werkt als de rest van de klas.
Twijfel je? Neem dan contact op met de schooladministratie voordat je bestelt.
Niet altijd. Sommige cursussen gebruiken hetzelfde handboek voor meerdere modules of niveaus.
Controleer daarom altijd de boekenlijst bij je cursus. Het kan zijn dat je je boek nog voor een volgende module kan gebruiken.
Vraag dit eerst aan je leerkracht en controleer altijd of de digitale versie dezelfde editie is als het boek dat in de cursus gebruikt wordt.
Je bent vrij het handboek te kopen of te bestellen waar je wil. Als school leggen wij geen vaste leverancier op. Wat voor ons het belangrijkste is, is dat je het boek tijdig hebt, namelijk tegen de eerste les.
Voor Nederlands voor Anderstaligen (NT2) kan je het handboek aankopen via de link naar Uitgeverij Pelckmans op onze website, maar je mag ook een andere webshop of winkel kiezen.
Voor sommige talen is er, zeker in juni, een beperkte stock handboeken aanwezig en kan je het boek – zolang de voorraad strekt- op het secretariaat aankopen.
Ja, dat kan. Let er wel op dat je exact dezelfde editie koopt als die op de boekenlijst staat.
Controleer zeker:
Een andere editie kan verschillen in inhoud of paginanummering, waardoor het moeilijker wordt om de les te volgen.
Je kan je cursusboek eenvoudig online bestellen via de link bij de boekenlijst (aanvullen) op onze website.
Stappen:
We raden aan om je boek ongeveer twee weken vóór de start van je cursus te bestellen.
Bestel het liever niet veel vroeger, omdat een cursus uitzonderlijk nog geannuleerd kan worden bij te weinig inschrijvingen.
Ja. Ook als je later inschrijft, heb je het handboek nodig om de lessen goed te kunnen volgen.
Bestel je boek zo snel mogelijk na je inschrijving.
Neen, dit is niet mogelijk. Je laat het boek leveren bij je thuis of in een ophaalpunt naar keuze.
Controleer eerst de bevestigingsmail van je bestelling en de eventuele trackinginformatie van de leverancier.
Heb je na 7 dagen nog niets ontvangen, neem dan contact op met de boekleverancier via de contactgegevens in je bevestigingsmail.
Geen probleem. Kom gewoon naar de les en laat het aan je leerkracht weten.
De leerkracht helpt je tijdelijk om de les te volgen tot je boek geleverd is.
Uitzonderlijk is er op school zelf een kleine stock aanwezig en kan je het handboek daar aankopen.
Neem zo snel mogelijk contact op met de boekleverancier waarbij je het boek hebt besteld.
In de meeste gevallen kan je het boek retourneren of omruilen, zolang het niet gebruikt of beschadigd is.
Raadpleeg de retourvoorwaarden van de leverancier voor de juiste procedure.
Als een cursus geannuleerd wordt, kan je het boek meestal retourneren volgens de retourvoorwaarden van de leverancier. Je kan het handboek niet via de school retourneren.
De school kan indien nodig een attest van annulatie bezorgen dat je kan gebruiken bij je retouraanvraag.
Mag ik een boek delen met een andere cursist?
In principe raden we dat niet aan. Tijdens de les en bij oefeningen is het vaak nodig dat elke cursist een eigen boek heeft.
Het kan tijdelijk wel, bijvoorbeeld als je wacht op levering van je eigen boek.
Wat als ik geen boek wil kopen?
Het handboek is een belangrijk onderdeel van de cursus. Zonder boek wordt het moeilijk om de lessen en opdrachten goed te volgen.
Ja. Als je moeite hebt met online bestellen, kan je contact opnemen met je leerkracht of met de schooladministratie.
We helpen je graag: