Je hebt al een grondige basiskennis van het Russisch en je kan goed communiceren in vertrouwde situaties. Je spreekt of schrijft echter nog niet foutloos en je wil hier graag verder aan werken.
In deze cursus Russisch 7 spijkeren we je taalkennis verder bij, zodat je woordgebruik trefzekerder wordt en je genuanceerder leert communiceren met native speakers. Naast een grondige herhaling van de grammaticale structuren, komt de korte vorm van het adjectief aan bod.
Tegen het einde van de cursus kan je onder meer:
Om voor dit niveau in te schrijven moet je een certificaat van Russisch 6 (= Russisch Threshold 3) hebben.
Heb je dit niet maar ken je toch al een beetje Russisch? Dan kan je op het secretariaat van de school of op onze website een korte niveautest afleggen. Als je hierop voldoende scoort, kan je je inschrijven voor dit niveau.
De prijs is samengesteld uit:
Aantal lestijden: 120 (inclusief evaluatie en deliberatie)
Heb ik recht op een korting of een premie?
Als de cursus die je interesseert niet op een geschikt moment aangeboden wordt, kan je hier een suggestie doen.
22 september 2026 - 15 juni 2027
Online inschrijven vanaf za 6 juni 00:00
Online inschrijven vanaf za 6 juni 26 00:00