Sharing Innovation For Inclusion

In het kader van ons Erasmus+ project ‘Sharing Innovation For Inclusion’ nam collega Nico Puype deel aan de opleiding Brain-Based Learning: Understand How Students Really Learn van 21 tot 26 maart 2022 bij Europass Teacher Academy in Amsterdam.  Aan de cursus namen leerkrachten uit Spanje, Duitsland, Griekenland, Slovenië en België deel.

Tijdens deze cursus werd er stilgestaan bij recent onderzoek naar hoe de hersenen werken en de praktische implicaties ervan voor het leren, zodat leerkrachten 1) begrijpen wanneer en hoe leren plaatsvindt, 2) lessen leren ontwerpen die gebaseerd zijn op wetenschappelijke principes en 3) strategieën en technieken (bv. pretesting, retrieval practice, spaced repetition) leren gebruiken die het leerproces verbeteren en versnellen en het leerresultaat maximaliseren.  De vraag Hoe kunnen we ervoor zorgen dat cursisten wat ze leren beter en langer onthouden? stond centraal.

 

Gepubliceerd op 15 februari 2023

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Instapaper

Misschien ben je wel geïnteresseerd in de volgende opleidingen:

Frans 4 @HOME Mondeling + Schriftelijk

In dagdagelijkse situaties voel je je reeds op je gemak in het Frans, maar je wil je genuanceerder leren uitdrukken.

In deze cursus volg je de lessen thuis op …

Engels 4 @HOME Mondeling + Schriftelijk

In dagdagelijkse situaties voel je je reeds op je gemak in het Engels, maar je wil je genuanceerder leren uitdrukken in het Engels.

In deze cursus volg je de l…

Frans 2 @CLASS Mondeling + Schriftelijk

Je bent een beginner maar hebt al enkele noties van het Frans.

Laat je inspireren

 Van CVO Semper naar Oxford University: hoe Engels voor Nicolas nieuwe deuren opende

Van CVO Semper naar Oxford University: hoe Engels voor Nicolas nieuwe deuren opende

Van zich wat buitengesloten voelen tijdens Engelstalige gesprekken tot werken aan de Universiteit van Oxford: Nicolas blikt terug op zijn jaren bij CVO Semper en vertelt hoe hij er meer zelfvertrouwen kreeg, zijn stem vond in het Engels en nieuwe deuren opende.

 Cursist in de kijker

Cursist in de kijker

Ana volgt Duits 5 én is gepassioneerde klassieke zangeres. Voor haar is Duits veel meer dan een taal alleen. Het is een wereld vol muziek, literatuur en kunst.

 Goed nieuws voor onze cursisten

Goed nieuws voor onze cursisten

Het inschrijvingsgeld voor onze opleidingen Frans, Engels en Duits daalt dit nieuwe schooljaar van 4 EUR naar 2,25 EUR per lesuur. 

✏️ Inschrijvingen voor het nieuwe schooljaar starten op 6 juni.